Постійний і правильний догляд за важливим органом корови, у якому виробляється молоко, дозволяє уникнути низки захворювань

Вим'я корови - це важливий та унікальний орган, у якому виробляється один із найцінніших та поживних продуктів у світі. Звичайно, це молоко. У результаті селекційного відбору було виділено найцінніші за показником молочності тварини. В результаті, на багатьох фермах віддають перевагу вирощуванню корів з великою молочною залозою та надоями на рівні 30-40 літрів на день. Чи варто говорити про те, що під час будь-яких пошкоджень вимені скорочується не лише кількість молока, а й прибуток, що отримується від даної сільськогосподарської діяльності.

Для того, щоб уникнути таких проблем, варто проводити ретельний огляд цього органу, своєчасну діагностику захворювань та здійснювати правильний догляд.

1. Постійний моніторинг якості та кількості молока дозволяє виділити різні захворювання на ранній стадії;

2. За допомогою пальпації проводять загальний огляд вимені. Під час цієї процедури виявляють місцеву температуру різних часток вимені, стан шкіри, наявність ущільнень, болючість. В обов'язковому порядку необхідно проводити огляд лімфовузлів, які розташовані на задній поверхні органу та в нормі повинні бути рухомими та не перевищувати 4 см у діаметрі.

3. Шляхом пробного здвоювання оцінюють тонус молочного каналу та сфінктера;

4. Обов'язково необхідно оцінювати стан шкірного та волосяного покриву вимені.

Догляд за вименем корови повинен проводитися регулярно і складатися з таких нескладних процедур:

1. Перед доїнням вим'я обмивають теплою чистою водою, що перешкоджає попаданню бруду та шкідливих бактерій у молоко;

2. Пізніше виробляють масаж, який є профілактичним заходом маститу та забезпечує кращу молоковіддачу;

3. Після доїння молочний канал залишається відкритим ще, як мінімум, півгодини, тому дуже важливо запобігти попаданню бактерій. Для цього використовують спеціальні креми, які не тільки закупорюють вхід у молочний канал, а й запобігають попаданню патогенних мікроорганізмів.

Одним з таких засобів виступає контактний гель "Сила доярки". Завдяки цьому препарату можна не тільки убезпечити тварину від проникнення інфекції всередину організму, але й забезпечити еластичність та зволоження шкіри. Унікальний склад із натуральних компонентів дозволяє використовувати цей засіб з користю для тварини та доярки. Регулярне застосування гелю "Сила доярки" дозволить уникнути розтріскування шкіри молочної залози, послужить чудовим профілактичним засобом від ран та тріщин. Гель має ранозагоювальний і протизапальний ефект, має протинабрякову та болезаспокійливу дію. Його застосування не пов'язане з особливими умовами. Гель "Сила доярки" втирають у вим'я корови, приділяючи особливу увагу соскам, кілька разів на день, бажано проводити процедуру після кожної доїння.

Результатом виступає здорова та еластична шкіра вимені тварини, без видимих проблем та пошкоджень.