Враховуючи високий рівень контагіозності, лікування заражених туберкульозом тварин не проводять. До того ж лікування не гарантує позитивних результатів, лікувальні препарати, які застосовують для лікування, мають високий ступінь токсичності. На жаль, собаки присипляють.
На початкових стадіях захворювання, якщо є можливість і шанс на сприятливий прогноз, собак ізолюють від інших тварин і людей. Тобто лікування проводять виключно за умов стаціонару, в окремому ізольованому боксі. Для лікування застосовують протимікробні препарати, призначають підтримуючу терапію, імуномодулятори (Плацевіт-форте) глобуліни, антибіотики – левоміцин, макроліди, тетрамізол.
Також потрібно враховувати, що після проведеного дорогого лікування можуть виникати рецидиви, собака залишається на все життя вірусоносієм, наражаючи на небезпеку інших тварин. З цієї причини, як би це жорстоко не звучало, але у разі діагностування у собаки туберкульозу гуманніший метод – евтаназія. Амуніцію, миски, гребінці, інші предмети побуту, що залишилися після інфікованого собаки, спалюють.