Для активної імунопрофілактики парвовірусного ентериту широко використовують вакцини: Нобівак DHPPI, Біокан DHPPI, Нобівак DHPPI+L, Біокан DHPPI+L, Вангард Плюс 5/L,Вангард Плюс 5/CVL(корона-) та багато інших.

Для пасивної імунізації щенят, отриманих від невакцинованих сук, і при неблагополучній епізоотичній обстановці, особливо в розсадниках та клубах собаківництва, рекомендується застосовувати моноспецифічні імуноглобуліни або моновалентні гіперімунні сироватки проти парвовірусного ентериту собак. Загальна профілактика полягає у тому, щоб не завозити у благополучні населені пункти собак із населених пунктів неблагополучних щодо цієї інфекції. Усіх собак, які знову надійшли в господарство, протягом 30 днів витримують на карантині. Власники собак повинні суворо дотримуватися правил годівлі та утримання тварин.

При організації виставок, змагань та інших заходів собак піддавати ветеринарному огляду та допускати до участі за наявності у власника ветеринарної форми № 1 вет. на свого собаку. Регулярно проводити профілактичну дезінфекцію приміщень, предметів догляду та інвентарю. Для дезінфекції рекомендуються особливі розчини. Заходи боротьби включають ізоляцію хворих собак, дезінфекцію місць їх утримання і предметів догляду за тваринами. Обмеження з неблагополучного розплідника службового собаківництва знімають через 40 днів після останнього випадку одужання та загибелі хворого собаки та проведення заключної дезінфекції.