Лікування інфекційного гепатиту у собак має бути комплексним і передбачає використання препаратів, що діють на різні механізми патологічного процесу.
1.Застосування гіперімунних сироваток-Сироватка Дог Протект 5.
2. Компенсація втрат рідини та електролітів (крапельниці з відповідними розчинами)-глюкози (5%-ї концентрації), Рінгера, Рінгер-Локка, Глюкоза Баланс 5% та інш.
3.Антибіотикотерапія - для придушення патогенної мікрофлори ветспеціалісти найчастіше призначають антибіотики цефалоспоринового ряду (цефтіаксон, цефазолін, цефтіокур та ін.), пеніциліну: Ветримоксин,Сінулокс,Комбікел
4.Імуномодулююча терапія (Плацестим,Амітоп)
5.Вітамінотерапія (Гепаві-кел)
6.Гепатопротекторна терапія(Тіопротектін,Гепанефран)
7.Симптоматична терапія (протиблювотні (Нівоміт) та протидіарийні препарати (Пробіотокс), жарознижувальні препарати).

  Хворого собаку необхідно ізолювати в тепле, без протягів, затемнене приміщення. Надаємо повний спокій та тишу. Годуємо легкоперетравними білковими та вуглеводистими вітамінізованими кормами. Жирну їжу з раціону хворого собаки повністю виключаємо. Специфічна імунотерапія проводиться за рахунок специфічних гіперімунних сироваток проти інфекційного гепатиту собак. Найбільш активна в цьому відношенні сироватка від собак, що перехворіли на інфекційний гепатит. При цьому застосування сироватки є найбільш ефективним на ранніх стадіях розвитку хвороби.

Для очищення кишечника від токсичного вмісту використовують мікро-і макроклізми 3-4 рази на день. При їх постановці використовують відвари та настої лікарських трав: шавлії, череди, ромашки, звіробою, деревію, мати-і-мачухи та ін. Крім лікарських трав з успіхом можна застосовувати різні дезінфікуючі речовини, такі як: калію перманганат (до слабо-рожевого забарвлення ), фурацилін (1 таблетка на 200 мл кип'яченої води), фурозолідон, калію гідрокабонат, борну кислоту та інші. Після очищення та дезінфекції кишечника хворій тварині ставлять поживну клізму, найчастіше з фізіологічного розчину натрію хлориду або глюкози, а також яловичого бульйону «другого варіння» по 100-500мл. 

Обов'язковим є призначення антигістамінних засобів: фенкаролу, тавегілу, супрастину, димедролу або піпольфену. Симптоматична терапія хворої тварини складається із застосування різних вітамінних та полівітамінних препаратів. Хворій тварині необхідно 3-4 рази на добу вводити аскорбінову кислоту або аскорутин, вітаміни В-1, В-2, В-6, В-12 та вікасол.  Крім зазначених ліків, у симптоматичній терапії використовують серцеві, протиблювотні, жарознижувальні, знеболювальні, адсорбенти та глюкокортикоїди.

Протокол лікування

     Найменування препарату            Метод застосування            Дозування        Дні лікування
    та кратність введення    
Сироватка Дог Протект 5 Внутрішньом'язово чи підшкірно До 5 кг по 1 мл
вище 5 кг по 2 мл
1-3 рази з інтервалом 12-24 години
Тіопротектин 0,1 г перорально 1 таблетка на 10-20кг  2 рази на день 14-20 днів
Комбікел Внутрішньом'язово чи підшкірно 0,1 мл на 1 кг 1 раз на день 3-5 днів
Плацестим внутрішньом'язово 0,1 – 0,2 см3 на 1 кг
маси тіла тварини
1 раз на день 4-6 днів