У разі надходження собаки до ветеринарної клініки з симптомами прободної виразки, вдаються до термінового хірургічного втручання (висічення виразки з пластикою стінки шлунка). У період рецесії усувають причини, що викликали захворювання.
Призначається дієтичне годування з рідкого або напіврідкого корму з достатньою кількістю вітамінів: молочні супи та каші з додаванням вершкового чи олії, яєчних білків, молоко. Добре використовувати спеціальні корми для тварин, які виробляються промисловістю, які страждають на розлади шлунково-кишкового тракту – Hills Rrescription Diet i/d.
З метою зниження вироблення шлунком собаки соляної кислоти і пепсину, застосовують блокатори Н2 рецепторів, інгібітори протонного насоса, лікарські препарати, що захищають слизову оболонку шлунка, М-холіноблокатори, що викликають зниження секреції всіх травних залоз, протиблювотні препарати, кровоспинні засоби.
Для зниження кислотності шлункового вмісту, нормалізації секреції та зменшення кровотечі хворим собакам призначають палену магнезію (0,5-1,0), оксид магнію (0,5-1,0), алюмінію гідрокарбонат, карбонат кальцію.
Як знеболювальне застосовують но-шпу. З метою прискорення процесу регенерації пошкодженої слизової оболонки шлунка застосовують протизапальні засоби. Також використовують антибактеріальні препарати – сучасні антибіотики цефалоспоринового ряду.