При повному зламі роговий чохол не приживляється. Тому його знімають і на роговий відросток накладають пов'язку з дьогтем або емульсією Вишневського, змінюють її через 5-7 днів. Надалі роговий відросток покривається молодим рубцевим рогом, який формується у міцний роговий чохол. Після зривання рогового чохла очищають роговий відросток від забруднень і обмивають теплим розчином калію перманганату, потім надходять так само, як і при повному переломі. При переломах рогового відростка із збереженням цілості рогового чохла його фіксують гіпсовою пов'язкою або металевими та дерев'яними шинами.
Відкриті переломи верхівки та середини рогу супроводжуються сильною кровотечею. Тому насамперед зупиняють кровотечу, очищають ранову поверхню від забруднень і накладають антисептичну пов'язку з дьогтем або емульсією Вишневського на куксу зламаного рогу та фіксують бинтом за здоровий ріг. З появою молодого рубцевого рога пов'язку знімають.
У разі перелому рогового відростка в основі рога його видаляють після знеболювання, гострі кінці зламу кістки вирівнюють спеціальними щипцями або пилкою, зупиняють кровотечу, лобову пазуху закривають тампонами, змоченими в розчині фурациліну (1:5000). Потім на кукси накладають клейову антисептичну пов'язку з дьогтем, емульсією Вишневського або розплавлену пасту наступного складу: парафіну – 10,0, вазеліну – 2,0, іхтіолу – 2,0. Змінюють пов'язку через 2-3 дні. і витягують марлевий тампон. Надалі її змінюють через кожні 5-7 днів. до появи зростання молодого рубцевого роги. Операцію з ампутації зламаного рогового відростка виконують по-різному. Для збереження росту рога слід залишити тканину його віночка і, щоб уникнути зростання, видалити шкіру навколо основи рога на ширину 1 см.
Для тампонування кукси рогового відростка можна використовувати тампони з колагенової губки, просочені розчином фурациліну (1:5000). Вони добре зупиняють кровотечу, сприяють регенеративно-відновлювальним процесам і не потрібні вилучення їх з лобової пазухи. Пов'язку з використанням колагенових тампонів можна міняти на 5-7-і добу.
Для закриття кукси після ампутації роги І.Я. Тихонін і М. А. Фельдштейн рекомендують полімерний клей - гихловул, який перед застосуванням розплавляють на водяній бані при 100-120 ° С, просочують їм марлеву серветку, складену в чотири шари, і покривають ранову поверхню лобової кістки. Потім герметично накладають пов'язку на 30 діб і більше.
При переломах верхівки чи середини роги у разі потреби їх ампутують. Для цього використовують лучкову пилку (ножовку), дротяну кісткову акушерську петлю або ампутують їх за методом Шитова з накладенням на основу шкіри біля рогового відростка гумових кілець з вакуумної гуми. В останньому випадку роги відпадають через 30-40 днів, і надалі не потрібне лікування.