Після зараження симптоми захворювання проявляються через три доби. У дорослої худоби хвороба протікає у хронічній формі, а у телят у гострій.

Тому головну небезпеку хвороба становить для молодняку. Як правило, у молодняку некробактеріоз протікає як кишкова інфекція та протягом тижня закінчується смертю.

 

Основні симптоми: пронос, виснаження, відмова від корму, пригнічення, забруднення кореня хвоста фекаліями.


З'являються ерозії та виразки в ротовій порожнині та на носовому дзеркалі.
Для дорослої худоби характерна копитна форма. Спочатку спостерігається кульгавість, тварина намагається не наступати на кінцівку, утримує її на вазі, у міжпальцевій щілині запалення. Надалі формуються абсцеси та свищеві ходи, що викликає посилення кульгавості. Спостерігається набряклість фаланги, гнійні рани, відділення рогового чохлика, флегмона пальця, ураження вищих суглобів, загальне погіршення стану та підвищення температури. У запущеному випадку можливе відмирання пальця та гангрена м'яких тканин.
Можлива поразка внутрішніх органів. Уражаються печінка та селезінка, на яких утворюються абсцеси та осередки відмерлої тканини. Іноді уражаються легені та серце.
Лабораторна діагностика необхідна для виключення ящуру, везикулярного стоматиту, артритів та механічних пошкоджень копит та кінцівок.
Діагноз ставлять на основі клінічних ознак, результатів патологоанатомічного та лабораторного дослідження.