Безпечне вирішення проблем із ШКТ у тварин за допомогою фіточа "Трава Полині"
У перші дні після народження різні види сільськогосподарських тварин найбільш схильні до різних захворювань. Їх чутливість до факторів навколишнього середовища або збудників хвороб пов'язана з незміцнілим організмом та слабким імунітетом. Дорослі тварини при правильному харчуванні та догляді набагато легше переносять захворювання і менш схильні до них.

Проблеми пов'язані зі шлунково-кишковим трактом серед новонароджених та дорослих тварин зустрічаються досить часто. Уникнути більшість з них можна, якщо дотримуватися режиму харчування та санітарно-гігієнічних вимог. Але, на жаль, далеко не на всіх фермах цього дотримуються, тому поява травних розладів, зниження апетиту, отруєння і діарея не є рідкістю.

Використання трав'яного настою як лікарський препарат у ветеринарії є новим віянням. Ефективність від таких препаратів, звичайно ж, не є моментальною, але м'яка дія на організм і відсутність протипоказань виділяють саме такі засоби серед усіх інших. Фіточай "Трава Полині" не викликає алергії та дозволений до застосування з перших днів життя свійських та сільськогосподарських тварин. Природний засіб здатний покращити діяльність травного тракту та збільшити апетит після перенесеного захворювання.

Полин містить ефірні олії, які багаті на флавоноїди, органічні кислоти, кератин, вітамін С, В6. Комплекс цих та інших біологічно активних речовин, з яких складається трава оптимізують вироблення жовчі, шлункового соку, стимулюють апетит, мають протизапальний та антисептичний ефект.

Спосіб приготування трав'яного настою досить простий і вимагає особливих умов чи умінь. 1 фільтр-пакет занурюють у скляну або емальовану ємність і заливають 10 л окропу. Настоюють фіточай протягом 10 хв., після чого, при необхідності, проціджують і охолоджують. Трав'яний настій можна використовувати для різних тварин. Єдиною вимогою є дотримання встановленого дозування: коня - 2-5 л, ВРХ 2-8 л, вівці та кози - 1-2 л, свині - 0,2-1,6 л, віслюки - 0,5-1 л, собаки - 0,2-0,3 л, коти та кури - 0,05-0,1 л. Дозування кожного конкретного виду тварин визначається індивідуально залежно від віку, розміру, породи, захворювання чи типу проблем.